Laboratuar

Günümüzde laboratuvar bulguları hastalıkların tanı ve tedavi takibinde büyük önem taşımaktadır. Çamlık Hastanesi Laboratuvarı olarak hedefimiz yüksek standartta, doğru, güvenilir ve kaliteli sonuç vermektir. Bu nedenle eğitimli ve deneyimli kadromuz, gelişmiş teknolojik alt yapımız ve geniş test panelimiz ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız.

Laboratuvarımızda sonuçların doğruluğu ve güvenilirliğini sağlamak adına en yeni teknoloji otomatik cihazlar kullanılmaktadır. Laboratuvar ekibimiz sürekli eğitim programları ile bilgi ve deneyimini güncellemekte, yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tüm test sonuçları uzman doktorlarımız tarafından kontrol edilmekte ve gerekli görülen durumlarda doğru sonuca ulaşmak adına tekrar çalışmalar ve konfirmasyon testleri yapılmaktadır.

Kalite Kontrol Programları

Bir laboratuvar için en önemli kalite kriterlerinden biri uyguladığı kalite kontrol programıdır. Laboratuvarımızda bilimsel standartlara uygun olarak kalite kontrol programları uygulanmaktadır. Bütün testler Biyokimya uzmanı, Mikrobiyoloji uzmanı gözetiminde yüksek okul mezunu Laboratuar teknisyenleri tarafından, (uzman ekip tarafından), modern cihazlarla ve uluslar arası kalite onaylı kitlerle çalışılmaktadır.

Laboratuvarımızın Hizmet Alanları

  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hematoloji
  • Seroloji
  • Hormon