Ameliyathaneler

Hastanemizde, her an hizmete açık 3 ameliyathane ve 1 ameliyat sonrası uyandırma odası bulunmaktadır. Kalp ameliyatları hariç her türlü ameliyatlar ile laparoskopik ameliyatlar 7 gün 24 saat uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Ameliyathanelerimiz; Merkezi sistem ısıtma ve soğutma, steril hava sirkülasyonu ve pozitif basınç sistemine sahip, kondaktif zemin kaplamalıdır. Modern olarak donatılmıştır.

Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kısırlık, Kanser Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Mikro Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi), Üroloji (Kapalı ve Açık Prostat Cerrahisi, Böbrek ve İdrar Yolları Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji (iş kazalarında ve spor yaralanmalarında acil yardım), ile Acil Cerrahi ameliyatları başarı ile gerçekleştirilmektedir.

Ameliyat sonrası yakın takip ve etkili tedavi ile gerektiğinde yoğun bakım imkanlarını bir araya getiren hastanemiz, cerrahi uygulamalarda, son derece başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Anestezi cihazlarımız son teknolojiye uygun olup, deneyimli anestezi ve reanimasyon uzmanımız tarafından;

  • Lokal anestezi (sadece ameliyat bölgesini iğne ile uyuşturma)
  • Genel anestezi (narkoz),
  • Spinal Anestezi (belden iğne yapılarak belden aşağısının uyuşturulması)
    şeklinde yapılmaktadır.